הירשמו ל-ורדימייל וקבלו עדכונים על חדשות ואירועים בסביבה:

שם
אימייל

כ-200 רצים במרוץ כפר ורדים הראשון

     
מערכת ורדים.נט    09.10.10
המשתתפים נהנו ממזג אוויר מצויין ומאווירת הפנינג חגיגית




אנדראה דה בוני, זוכה מרוץ כפר ורדים

במקום הראשון מבין 107 רצים במרוץ ה-10 ק"מ הגיע אנדראה דה בוני, בן 46 מקיבוץ איילון, שרץ בזמן של 38:04 דקות. אנדראה אמר בסיום שהיה קשה מאד, בגלל שרוב הריצה היא בעליות או בירידות.

 

במירוץ ה-5 ק"מ, התחרו כ-50 רצים, ובמקום הראשון זכה לירון טננבוים הצעיר בזמן של 19:57 דקות.

 

עוד רצים השתתפו במרוץ הקצר התחרותי ל-2 ק"מ ובמרוץ העממי.

 

על האווירה החגיגית העיבו תלונות של מספר תושבים בפני תושיה, על חסימת הכבישים ועל דוחות שנתנה המשטרה למי שנסע בכל זאת.

 

לגלריית תמונות האירוע - ליחצו כאן

 

  

10 ק"מ






גברים






גברים 19 - 39






1 ויטלי לייקין 000:38:29



2 אילן גולדמן 000:38:38



3 ג'יריס אבו-חנא 000:42:45



4 עופר יעקב 000:42:58



5 שגיב גרופר 000:43:45



6 ירון מור 000:44:39



7 דרור כהן 000:46:37



8 תום ברנדט 000:46:41



9 יוסי בן הרוש 000:47:23



10 דימיטרי רסקין 000:47:27



11 שרון וכטל 000:47:58



12 יותם כהן שועלי 000:48:23



13 היתם עבוד 000:49:28



14 שי אורן 000:50:33



15 רון יפרח 000:50:35



16 פליקס חייט 000:51:05



17 אסי משטא 000:51:08



18 עדי רתם 000:51:49



19 ישי אלף 000:53:06



20 ג'וש מאייר 000:53:23



21 חנוך אהרון 000:54:56



22 רועי ריצ'רד 000:55:45



23 עופר עדי 000:56:32



24 יואב פרוז 000:57:37



25 אלי שושן 000:58:51



26 מנחם אלבז 000:59:30


גברים 44-40






1 אמיר בכר 000:38:08



2 מורדי כהן 000:41:55



3 אבי ליפשיץ 000:45:10



4 אסף איזנברג 000:49:05



5 משה שנהר שנהר 000:49:31



6 דורון פלג 000:50:37



7 עמית נטע 000:52:08



8 גל סיני 000:53:53



9 שרגא שטרן 000:55:58


גברים 49-45






1 אנדראה דה בוני 000:38:04



2 אבי חנינה 000:44:26



3 קובי עומר 000:44:28



4 עפר דמרי 000:47:50



5 פז גורן 000:47:60



6 גדעון פלג 000:49:40



7 תומר שפיצר 000:50:16



8 איתן גזל 000:52:39



9 ירון פלטין 000:54:15



10 יואב גלילי 000:54:57



11 יובל ברזלי 000:55:08


גברים 50 - 54






1 ניר שילו 000:47:59



2 מואיז סודרי 000:48:55



3 גיל אולשנסקי 000:50:15



4 צביקה בר 000:50:16



5 דני פרוז 000:51:37



6 יגאל יעקב 000:53:03



7 אריה מימיס 000:53:44



8 יורם טל 000:56:47


גברים 59-55






1 סרגיי פינזור 000:45:01



2 משה חגבי 000:45:46



3 אלי אסרף 000:46:04



4 מוטי דה קסטרו 000:51:30



5 לאוניד וולציוק 000:51:39



6 יהודה מגן 000:51:52



7 אבי טל 000:52:39



8 הנרי ביטון 000:53:11



9 ברוך טננבאום 000:53:19



10 אבי גרניט 000:53:58



11 אהרן בן נון 000:54:37



12 משה פז 000:57:14



13 ירון גורן 000:59:01



14 אריה רביב 000:59:47



15 חיים חכם 001:01:13


גברים 64-60






1 עמוס גדרון 000:51:06



2 מוטי קלינג 000:54:15



3 קרול וינטראוב 000:55:29



4 מרדכי הררי 000:59:01



5 מוטי ראוט 000:59:59



6 דורון גורודצקי 001:13:08


גברים 65+






1 ניקולאי יגורוב 000:48:14



2 גבי איטח 000:57:45


נוער 16 - 18






1 עדן אדלר 000:41:19



2 שחף קנטור 000:45:46



3 אמיר חיר 000:49:40



4 תום סגל 000:53:54

נשים






נוער 16 - 18






1 פני בייסרון 000:42:24


נשים 19 - 39






1 מריה זוטוב 000:51:08



2 ליאת קציר 001:05:33


נשים 44-40






1 אפרת גזית 000:52:40



2 תמר ברניס 000:54:50


נשים 45 - 49






1 מיכאלה (מיכל) פולנסקי 000:55:51



2 אמליאנה עסאף 000:58:46



3 מרב טל 001:03:20



4 ברברה אדלר 001:15:20


נשים 50 - 59






1 תמי ברוך 000:50:55



2 נורית קוינט 000:51:12



3 פרח צור 000:59:06



4 מאירה שנק 001:02:01
5 ק"מ






גברים






גברים 19 - 39






1 יוסי מזרחי 000:22:16



2 עמוס קלמנוביץ 000:25:26



3 גדי מגריל 000:26:57



4 דני סגל 000:27:12



5 ירון סופר 000:43:57


גברים 44-40






1 דובי דובר 000:23:00



2 טל יוגב 000:25:35



3 גונן בצר 000:29:48



4 ליאור בצול 000:30:02



5 עידו שריג 000:30:36



6 עבדאללה מסארווה 000:32:34


גברים 49-45






1 עמרי אבידר 000:29:25



2 סיון יחיאלי 000:29:25



3 עידו חגאי 000:29:53



4 שוקי אגוזי 000:30:34


גברים 50 - 54






1 נמרוד מילר 000:25:55


גברים 59-55






1 אלי בלאלי 000:29:31



2 דב קנדי 000:36:42


גברים 65+






1 אבנר ארד 000:28:48


נערים 14 - 15






1 לירון טננבאום 000:19:57



2 יונתן שולט 000:20:02



3 איתי גזית 000:22:38



4 איל דופלט 000:23:38



5 ליעד נטע 000:26:01



6 עידו לוי 000:27:19



7 מעין הדר 000:27:36



8 ארד ברון 000:28:04



9 אוהד שרון 000:28:40



10 איתי אבידר 000:30:17



11 יובל עומר 000:30:60


נערים 16-18






1 טל יואלי 000:20:28



2 אורי פלג 000:20:36



3 איתן כץ 000:24:55



4 יובל הראל 000:30:07

נשים






נשים 39-35






1 מירית סימון-מזרחי 000:25:03



2 רוית לסקוב 000:28:14



3 שרונה מאייר 000:29:51



4 ענבר בירן 000:32:48



5 מיטל סופר 000:34:30



6 מיטל שכטר 000:34:42


נשים 44-40






1 יעל בצול 000:26:12



2 בתיה פישלר 000:28:12



3 חגית אוחיון 000:29:46



4 רות אבידר 000:30:41



5 יעל שטרן 000:33:01


נשים 45 - 49






1 נורית טל 000:39:26


נשים 50 - 59






1 אורלי פלטין 000:39:26
2 ק"מ






גברים






ילדים 10-12






1 עומר מאור 000:08:06



2 יואב גרניט 000:08:18



3 נוה מאור 000:08:40



4 ים גלילי 000:09:05



5 לירן נטע 000:09:43



6 גיא אביטן 000:10:01



7 איל ריצ'רד 000:10:05



8 ליוויו דה בוני 000:10:59



9 ירדן גלוזמן 000:11:14



10 רועי שטרן 000:11:14



11 גיא אוחיון 000:12:26



12 זהר פליוב 000:12:30



13 שחר רותם 000:12:31



14 ירדן שטראוס 000:15:07


ילדים 13-14






1 אריק ליבק 000:08:18



2 מתן רביב 000:09:05

נשים






ילדות 10-12






1 שי מאור 000:09:56



2 עידן ארד 000:11:08



3 שני שולט 000:11:09



4 שיר מאייר 000:12:41



5 הדר שטראוס 000:12:42



6 נטע ארנברג 000:21:04



7 שחר קמעו 000:21:05
אלי אסרף, סטודיו E, ממארגני האירוע



 הדפסת כתבה     שליחה לחבר     הוספת תגובה
תגובות הכתבה הצגת כל התגובות ברצף
1
עברית שפה קשה
ישבתי בבית 09.10.10 21:39