Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/vradim/domains/vradim.net/public_html/privatePagesPreview.php on line 11
חוגים במועדון הזהב - כפר ורדים - ורדים.נט

חוגים במועדון הזהב

     

  

לא שרתם אף פעם במקהלה-זוהי ההזדמנות

   לא חייבים להתגורר בכפר ורדים

  המקהלה שלנו  "צליל בכפר" של מועדון הזהב בכפר ורדים פועלת זו השנה השלישית. ומונה 22 אנשים.

  החברים במקהלה, רובם גימלאים, שאוהבים לשיר ונהנים להיפגש אחת לשבוע לשעתיים.

 המנצחת שלנו ג'ניה הצליחה להראות לנו שאפשר להשתמש במכשיר הנפלא הזה שהוא הקול האנושי בכל גיל.וממפגש למפגש גוברת ההנאה.

 היא יצרה עבורנו רפרטואר מעניין, אנחנו לומדים לשיר בסגנונות שונים בעברית ובשפות נוספות. שירים ישראלים , חומרים קלסיים, קנונים  שירי חג ושבת .נוגעים אפילו בג'ז.

 אדי מלווה  אותנו על הפסנתר.

 המקהלה ניפגשת בימי חמישי  משעה 18:00 - 20:00 במועדון הזהב

  פרטים : טובה פריאל :9976295 נייד: 054-7846216

                                    

  

התארגנה קבוצת אקורדיוניסטים בכפר.

 בהדרכתו ובניצוחו של אדי גומון.

 מי שבעברו ניגן על כלי זה ורוצה לרענן את זכרונו ויכולתו

 מוזמן להצטרף בימי רביעי בשעה 00 : 18

 משפחת פריאל.

 נייד:054-7846216

   חוגי השפות שנפתחו

                    

ערבית

  

9570989

אלחנן יחיאלי

בהתנדבות

חדר

12:00-13:00

א

אנגלית

9570987

רחל אגררי

בהתנדבות

חדר

09:00-10:00

א

ספרדית למתקדמים

9570987

רחל אגררי

בהתנדבות

אולם

16:30-18:00

ב

איטלקית שנה שניה

9570987

רחל אגררי

בהתנדבות

אולם

15:45-17:15

ג

עברית שפה קשה

9575715

שרה טננבאום

בהתנדבות

אולם

    00 : 12 - 30 :13

ג

יידיש

  

9575715

דוד טננבאום

בהתנדבות

אולם

12:00-13:30

ד

איטלקית שנה שלישית

9570987

רחל אגררי

בהתנדבות

אולם

15:45-17:15

ד

 

 חוגים מעודכנים

   

חוגים  מעודכנים במועדון הזהב-  2009-2010   תש"ע

 

פעילות

טלפון

מדריך

מחיר ש"ח

מקום

זמן

יום

התעמלות ועיצוב

9573580

יפה כץ

15

אולם

08:00-09:00

א

ציור ורישום

9974786

רעיה חן

תשלום למדריך

אולם

08:00-12:00

א

ערבית מתקדמים

9570989

אלחנן יחיאלי

15

חדר

12:00-13:00

א

אנגלית

9570987

רחל אגררי

15

חדר

09:00-10:00

א

מקרא

  

רחל הרץ

15

חדר

11:00-12:00

א

התעמלות

9573580

יפה כץ

15

אולם

17:00-18:00

א

  

  

  

  

  

  

א

  

  

  

  

  

  

א

שומרי משקל

  

מאיה

בתשלום

אולם

20:00-22:00

א

 

 

 

 

 

 

 

פטאנק

  

לסלי שטוך

15

מגרש

08:30-10:30

ב

  

  

  

  

אולם

09:15-10:15

ב

משחקי קלפים

9972210

שטפי

15

חדר

09:00-13:00

ב

הסטוריה

  

מינה הטסון

15

אולם

11:15-12:15

ב

ספרדית למתקדמים

9570987

רחל אגררי

15

אולם

16:30-18:00

ב

רקמה

9570772

חדווה אקסלרוד

15

חדר

17:00-19:00

ב

סרט

  

אליעזר זמיר

15

אולם

18:00-20:00

ב

 

 

 

 

 

 

 

התעמלות

9976986

אורה בית הלחמי

15

אולם

08:00-09:00

ג

ברידג'

9972402

שבע כוכבי

15

אולם

09:00-12:00

ג

משחקי קלפים

9972210

שטפי

15

חדר

09:00-13:00

ג

תמיכה בהרזייה

9973517

יוכי שנצור

15

חדר

17:30-19:30

ג

איטלקית שנה שניה

9570987

רחל אגררי

15

אולם

15:45-17:15

ג

תאטרופאן

  

פאניה גרינשפאן

15

אולם

17:30-19:30

ג

מועדון ברידג'

9974397

מייק וליאורה

בתשלום

אולם

20:00-23:00

ג

אנגלית

9975839

ציונה שפר

15

חדר

16:30-17:30

ג

עברית שפה קשה

9575715

שרה טננבאום

15

אולם

     00 : 12 - 30 :13 131313131313131313131313 113

ג

יוגה

9572732

גילגי האוזר

בתשלום

אולם

08:15-09:15

ד

רקמה

  

קבוצה

15

חדר

10:00-12:00

ד

קפה בוקר

  

מיכל מסד

  

אולם

10:00-12:00

ד

יידיש

9575715

דוד טננבאום

15

אולם

12:00-13:30

ד

איטלקית שנה שלישית

9570987

רחל אגררי

15

אולם

15:45-17:15

ד

  

  

  

  

  

12:00-13:00

ד

צ'י קונג

0506241191

יהונתן אברהמס

בתשלום

אולם

17:30-19:00

ד

  

  

  

  

אולם

30 :20- 00 :22

ד

התעמלות

  

אורה בית הההלחמי

15

אולם

08:00-09:00

ה

תנועה ומחול

9575858

אלקי כסיף

בתשלום

אולם

09:15-10:15

ה

משחקי קלפים

  

שטפי

15

חדר

09:00-13:00

ה

  

  

  

  

אולם

11:00-12:00

ה

התעמלות

  

יפה כץ

15

אולם

17:00-18:00

ה

האזנה למוסיקה

  

שולה זיו

בתשלום

אולם

אחת לשבועיים

ה

מקהלה

  

ג'ניה קוזאק

תשלום

אולם

18:00-20:00

ה

יוגה

9573790

דליה גור

בתשלום

אולם

08:00-09:00

ו

הרצאות

  

מועדון/קתדרה

בתשלום

אולם

10:00-12:00

ו

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תכנית שנתית 2010 במועדון הזהב כפר ורדים

 

חוגים

ראו תכנית חוגים 2010

שפות - אטלקית, אנגלית, יידיש, ספרדית, ערבית.

מקהלה, מוזיקה, תאטרון,ספרות, מקרא, הסטוריה,

התעמלות, תנועה ומחול, יוגה, הרזיה, פטאנק,

רקמה, ציור ורישום,

ברידג', משחקי קלפים

  

ארועי חג

שבועות - 15-5-10 גבינות יין ופרח יווני מופע "להקת מצב" בשירים יווניים

 

טיולים

24.5.10 - גוש עציון והרודיון. מדריך: ניר קינן.

23.6.10 - "ארץ זבת חלב ודבש"- ביקור במרכז מבקרים "תנובה" באלון התבור, במרכז מבקרים בשדמות דבורה, במוזיאון צ'רקסי בכפר קמה ואצל סבא חביב בפרוד.( מותאם ליום חם )

7.7.10 - טיול מתנדבים.

 

שבת תרבות

17-7-10  : "כוחה של קהילה "- סרט תיעודי על אקולוגיה וסביבה + דיון + מוסיקה קובנית.

28-8-10  : חג האהבה.

 

סרטי קולנוע

בכל יום שני מוקרן סרט קולנוע, רשימה מתפרסמת בתחילת כל חודש.

 

הקרנת אופרות

29-5-09   נבוכו - ורדי

26-6-09   מקבט - ורדי

 

מוזיקה

חוג האזנה למוזיקה מתכנס כפעמים בחודש במועדון

 

סדרת הרצאות

23.4.10 -  הגליל- ארץ הפלאות של החללים התת-קרקעיים.

14.5.10 -  מקלטי מצוקים ומערות מסתור בגליל, בעקבות קנאים ומורדים.

בימי שישי משעה 10:00 עד 12:00 , מחיר הסדרה 150.00ש"ח

 

 

 

 

יתכנו שינויים ותוספות יש לעקוב אחר פרסומי המועדון בלוח המודעות במועדון

ובמרכז המסחרי, דוא"ל, ורדים נט, עתונות מקומית.

 

 ועד מועדון הזהב

 

  

  

  

 

 

 

 

האירועים הקרובים
 
גלריות
מה חדש?
דפים
קישורים